نوعدوره حضوری
زمان۱۳ روز
مکانآکادمی قهوه پریمیر
صندلی0/0
قیمت 4400000 تومان 2450000 تومان
همین حالا بخریدرزرو
دوره جامع آموزش باریستا و مدیریت کافه
دوره جامع باریستا و مدیریت کافه

دوره جامع باریستا و مدیریت کافه دوره ای تخصصی برای آموختن هر آنچه به کافه و قهوه مربوط است. 

مخاطبان این دوره باریستاها، افرادی که مایل به استخدام در کافه ها هستند، صاحبان کافه، مدیران کافه و کسانی که به دنبال تاسیس کافه خودشان هستند می باشد. 

باریستاهای با تجربه در این دوره می توانند توانایی های تئوری و عملی خود را در زمینه های اسپرسو، دم آوری قهوه و لاته آرت ارتقا داده و دامنه مهارت های خود را گسترش دهند. همچنین هنرجویان به آموختن مهارت ها مدیریت سالن، مهمانداری و پذیرایی، مدیریت کافه و راه اندازی می توانند علاوه بر حرفه باریستا در موقعیت های دیگر مرتبط با این صنعت قهوه و کافی شاپ به فعالیت بپردازند. 

مدیران و صاحبان کافه نیز با شرکت در این دوره می توانند مهارت های نظری و عملی لازم جهت انجام فعالیت های تخخصی بار سرد و گرم، مهارت های لازم جهت مدیریت صحیح و راه اندازی اصولی کافه را نیز فرا بگیرند.

 

دوره جامع باریستا و مدیریت کافه

 

ویژگی های دوره جامع باریستا و مدیریت کافه

علاوه بر مباحث باریستا، دم آوری، لاته آرت، مهمانداری و پذیرایی و مدیریت و راه اندازی کافه آموزش های تکمیلی دیگری نیز جهت ایجاد تمایز برای هنرجویان و ایجاد مزیت رقابتی برای آنان تدارک دیده ایم. از جمله این دوره ها می توان به باریستا متوسطه اشاره کرد. هنرجویانی که دوره باریستا متوسطه را می گذرانند میتوانند با اعتماد به نفس کامل به پیشرفته ترین سطح علمی و عملی مهارت های باریستا دسترسی داشته و به راحتی در به روز ترین و تخصصی ترین کافه ها مشغول به کار شوند. به علاوه دوره بارتندینگ نیز برای تسلط هرچه بیشتر و بهتر به نوشیدنی های سرد و استانداردهای آماده سازی و سرو آنها در سرفصل ها گنجانده شده است.  هر کدام از این دوره ها مستلزم کسب مهارت و تخصص خاص خود بوده و اساتید مجرب آکادمی قهوه پریمیر هنرجویان را فراگیری تئوری و عملی تمام مهارت ها یاری می کنند.

دوره جامع باریستا و مدیریت کافه شامل ۷۰ ساعت آموزش در قالب ۱۴ جلسه آموزشی است که هنرجویان می توانند این ۱۴ جلسه را طی ۱ ماه بگذرانند. اما در صورت کمبود وقت و تمایل هنرجویان امکان کامل کردن دوره در طول چند ماه هم امکان پذیر است. 

در انتهای دوره از هنرجویان آزمون کتبی و عملی اخذ شده و برای کسانی آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند گواهینامه معتبر صادر می شود. علاوه بر این گواهینامه امکان اخذ مدرک معتبر بین المللی نیز برای کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند نیز فراهم شده است. 

به علاوه هنرجویانی که قصد استخدام شدن در کافه را داشته باشند پس از انتهای دوره مشاوره رایگان اشتغال داده شده و به هنرجویان در فرآیند استخدام کمک شده و معرفی نامه های لازم اعطا می شود.

دوره جامع باریستا و مدیریت کافه در آکادمی قهوه پریمیر به صورت تضمینی ارائه شده و هر گاه هنرجو در هر درسی موفق به پشت سر گذاشتن امتحان نشده یا طبق نظر مدرس به سطح استاندارد مهارت نرسیده باشد، امکانات آکادمی و اساتید به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار گرفته تا در نهایت سطح کیفی مطلوب حاصل شود.

دروسی که در دوره جامع باریستا و مدیریت کافه فرا می گیرید عبارتند از:

با گذراندن دوره جامع با اعتماد به نفس کامل توانایی ایفای نقش در تمام مشاغل مرتبط با کافه را خواهید داشت.

مدرسین دوره جامع باریستا و مدیریت کافه از اساتید معتبر و با تجربه در زمینه های تخصصی بوده و مدرس هر دوره را می توانید در صفحه اختصاصی دوره مربوطه مشاهده فرمایید. 

شروع هر ترم دوره جامع از اولین شنبه هر ماه بوده و با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره لطفا قبل از اتمام هر دوره برای ثبت نام در دوره جدید اقدام نمایید.