09122250984
info@premiergroup.ir

گزارش تصویری دوره آموزشی باریستا پایه مهر ۹۷

دوره آموزشی باریستا پایه
29 Sep 2018

گزارش تصویری دوره آموزشی باریستا پایه مهر ۹۷

دوره آموزشی باریستا پایه و مقدمه ای بر قهوه در آکادمی قهوه پریمیر برگزار شدند. طبق تقویم آموزشی مهر ماه ۹۷، دوره آموزشی باریستا پایه و مقدمه ای بر قهوه در تاریخ ۶/۳۱ و ۷/۱ و ۷/۲ مهر ماه ۹۷ در محل آکادمی برگزار شدند.
دوره آموزشی باریستا پایه
دوره باریستا پایه شامل مجموعه ای از مهارت های تئوری و عملی است که هر باریستایی باید آنها را فراگرفته باشد. هدف از برگزاری این دوره آماده کردن علاقمندان به این رشته جهت ورود به بازار کار است. پس از فراگیری مهارت های مطرح شده در دوره علاقمندان به حرفه باریستا به راحتی و با اعتماد به نفس کامل می توانند به باز کار معرفی شوند. به علاوه پس از اتمام دوره در صورت تمایل جهت کارآموزی به کافه های معتبر معرفی شده و پس از طی دوره کارآموزی نیز جهت استخدام به کافه ها معرفی می شوند. ثانیا دوره باریستا پایه برای باریستاهایی مناسب است که مهارت این حرفه را به صورت تجربی فراگرفته اند و اکنون با گذاراندن دوره باریستا پایه می توانند موقعیت حرفه ای و شغلی خود را ارتقا دهند. دوره آموزشی باریستا پایه شامل ۳ دوره آموزشی مقدمه ای بر قهوه، باریستا پایه و لاته آرت مقدماتی است.
گالری تصاویر دوره آموزشی باریستا پایه مهر ماه ۹۷
با تشکر ویژه از اسپانسرهای خوب آکادمی قهوه پریمیر قهوه یونیورسال، قهوه پنتا، گروه کیا کافه گستر، کیک بانیتسا و پودرهای نوشیدنی مازو که بدون کمک این عزیزان برگزاری دوره های آموزشی در مورد قهوه میسر نبود.  جهت اطلاع از تقویم آموزشی و دوره های آکادمی قهوه پریمیر در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید.   

Leave a Reply