TypeOnsite Course
DateMar 9, 2018
Time۱ روز
Placeتهران
Seat0/0
Certificate70% of quiz marks
Price 200000 تومان
Buy NowBook Now

یافتن دوره

دوره های مورد نظر خود را پیدا کنید. با استفاده از ابزارهای جستجوی این بخش استفاده کنید. در بخش سمت چپ صفحه نیز میتوانید لیست کامل دوره های آموزشی آکادمی را مشاهده کنید. اگر دوره مورد نظر خود را پیدا نمیکنید لطفا با ما در تماس باشید و دوره مورد نظر خود را با ما در میان بگذارید.
راه اندازی و مدیریت کافه
دوره راه اندازی و مدیریت کافه دوره ای ضروری برای تمامی کسانی است که سودای کافه داری در سر می پرورانند. صاحبان فعلی کافه هایی که به فکر افزایش دانش و گسترش کسب و کار خود هستند، افراد علاقمند به شغل مدیریت کافه، راه اندازهای کافه، سوپروایزرها و باریستاهای با تجربه از جمله مخاطبان این دوره هستند. راه اندازی اصولی کافه از جمله عرصه هایی است که تا کنون به صورت علمی به آن پرداخته نشده است.  دوره راه اندازی و مدیریت کافه دو هدف اصلی را همزمان دنبال می کند هدف اول: پرورش و تربیت مدیران کارآمد و با دانش در زمینه کسب و کار کافه و هدف دوم: آموزش راه اندازی اصولی کافه به علاقمندان به تاسیس و سرمایه گذاران کافه.  
راه اندازی و مدیریت کافه
سرفصل های دوره راه اندازی و مدیریت کافه
مطالبی که در دوره راه اندازی و مدیریت کافه می آموزید عبارت است از: ۱. قواعد انتخاب فضا ۲. اصول مدیریت کافه ۳.  آنچه یک مدیر باید درباره کافه بداند ۴. مدیریت منابع انسانی ۵. تاثیرات فرهنگی در کافه ها ۶. اصول مدیریت مالی ۷. قواعد حسابداری کافه ۸. قواعد منو نویسی ۹. اصول کاست کنترل منو ۱۰. قواعد زنجیره تامین ۱۱. اصول مصاحبه و استخدام